Український ресторан на Подолі

резерв столу * знижка 5% онлайн

Український ресторан на Подолі.

Найкращий спосіб познайомитися з душею народу – відвідати ресторан національної кухні. Якщо підібрати заклад із добре продуманим меню та колоритним інтер’єром, наближеним до реального села минулих століть, можна відчути всю глибину смаку української їжі та особливості національного побуту. ~

Але яким має бути справжній український ресторан, щоб якомога точніше та тонше передати особливості етнічної кухні, споконвічних традицій та історичних подій?

Національна кухня – найбільший скарб народу.

Попри багатий історичний досвід, яскраву творчу спадщину та красу землі, найдорожчим надбанням українців залишається неймовірне різноманіття страв. Кухня кожного народу відображає усі грані буття – історичні умови, у яких довелося проживати в різні епохи, вірування та обряди предків, сучасні традиції та побут. Тому, бажаючи зрозуміти український менталітет, звичаї та життя, варто в першу чергу спробувати національні страви.

Отже хороший український ресторан – це місце з багатим меню. Бо як же обійтися без борщу зі сметанкою, пампушок з часником, вареників, галушок, куліша та баноша, голубців, домашніх ковбас та кровянки, печені, узвару та квасу.

Справжній український ресторан – це місце де можна смачно та ситно поїсти, обрати страву до смаку та гарно відпочити. Саме таким є і музей ресторан «Щекавиця» – місце з яскравим колоритом. Але якісне меню – далеко не єдина характеристика хорошого ресторану.

Вдалий інтер’єр – можливість поринути у глибину віків.

Найкращим способом зрозуміти національні особливості народу та по-справжньому відчути смак традиційної кухні залишається відвідування місця з правдиво відображеним автентичним простором. Він здатен розповісти не лише про споконвічний побут українців, але й показати найбільш типові речі, без яких не обходилася жодна родина – піч посеред хати, рушники, вишиванки, сіни та перелаз, хлів та кошара.

Деякі заклади акцентують увагу лише на інтер’єрі, інші поєднують сучасний дизайн приміщення та автентичне меню, але найкращий тандем – національні страви та оточення, які є типовими для українського села.

~У ресторані-музеї Щекавиця зібрані кращі зразки вишитих та тканих речей, предметів побуту, меблів та навіть локацій, як от криниця чи горище, яблуневий сад та подвір’я, курник і сіни. Будь-яка страва у такій обстановці смакуватиме по-особливому та розкривається з найкращих сторін.

~ Замовлення столика ~