Українська національна їжа

резерв столу * знижка 5% онлайн

Українська національна їжа

Національна їжа є невід`ємною частиною культури кожного народу, візитівкою та гордістю країни. Для Америки – це бургери та індичка, Англії – ростбіфи та біфштекси, Франції – крем-брюле та жаб’ячі лапки, України – борщ та сало. Звісно, кожна кухня вирізняється неабиякою різноманітністю страв, але їх всіх характеризують певні особливості. Є найулюбленіші рецепти, які знають всі жителі та використовують повсякдень чи до свят. ~

Українська кухня – одна з найбільш цікавих та різноманітніших у світі. Тут і наїдки із м`яса, що раніше готувалися до святкового столу, і мучні вироби, і безмежна кількість страв із овочів. Але по-справжньому національними можна назвати лише кілька із них.

Борщ

Чи не єдина страва, яку прийнято подавати у повсякденному меню та готувати до святкового столу. Сьогодні рецепт борщу знає майже кожна українська хазяйка, його готують на весілля та поминки, Різдво та Великдень.

Популярність страви зумовила велику кількість її варіацій. У різних регіонах країни борщ готують по-своєму. Крім того, зміни до рецептури вносять і самі господині - то додаючи чорнослив, то виключи з інгредієнтів буряк, то приправляючи страву «секретними» складовими.

Найкраще борщ смакує з салом, часником та молодою цибулею. Сам борщ заправляють сметаною, при цьому її не слід розмішувати одразу.

Сало та домашні ковбаси

Існує повір’я, що жоден українець не може жити без сала. Незважаючи на те, що любов до цього продукту значно перебільшують, його значення у національній кухні досить велике. Сало вживають як окрему страву, разом з часником та чорним хлібом, молодою цибулею чи вареним яйцем. А також використовують для приготування борщу, вареників, пирогів, печені тощо.

Сало – символ добробуту та багатства. А також джерело енергії, тому ідеально підходить у якості перекусу на роботі чи у подорожі.

Пампушки з часником, вареники та пироги

Пампушки – маленькі булочки, що подаються переважно з часником та найкраще смакують до борщу. Готуються на основі пшеничного або житнього борошна із дріжджового тіста.

Вареники – рецепт з обрядовим корінням. Колись їх варили лише на свята, сьогодні ця страва повсякденна. Для різних регіонів характерні відмінні способи приготування, на пару чи варені у воді. Найбільшою популярністю користуються вареники з картоплею, сиром та капустою. Їх обов’язково подають із сметаною.

~Спробувати найколоритніші українські національні страви пропонує київський музей-ресторан «Щекавиця».

~ Замовлення столика ~