Про ресторан

резерв столу * знижка 5% онлайн

Ресторан-музей Щекавиця - це затишний куточок:

Де кияни і гості можуть гарно відпочити і збагатити свої знання з історії народної культури. В інтер’єрі закладу використані різноманітні картини українського побуту. Затишні зали оздоблені в різних стилях відповідно до їх назв: “На болоті”, “На містку”, “Рибацький зал”, “За піччю”, “Горище”, “Мірошник”, “Дівоча”, “Кошара”, “Курник”, “Комора”, “Медовня”, “Повітка”, “Світлиця”. В цих залах можуть розміститись від 4 до 100 осіб. ~

Заклад Ресторан Щекавиця відоме на українському ринку ресторанних послуг з 1992 року і має досвід по обслуговуванню статусної публіки не тільки в Україні але й на просторах СНД, нашими послугами користуються також і іноземні гості – посольства, представництва крупних іноземних компаній, міністерства та відомства. Ресторан Щекавиця має великий досвід у обслуговуванні важливих делегацій і візитів перших осіб. Серед наших постійних гостей політики, бізнесмени, люди мистецтва, спортсмени, зірки.

За час свого існування Ресторан - музей Щекавиця отримав такі престижні нагороди, як “Золотий ягуар” – за бездоганну репутацію в бізнесі та високу якість продукції, “Золота фортуна” – за якість послуг ІІІ тисячоліття, “Європейська якість” – за найвищу якість продукції та послуг. Ресторан Щекавиця професійно займається популяризацією національної Української кухні з усіх регіонів країни. Тільки в Ресторані Щекавиця Ви зможете скуштувати Страви, що приготовлені за старовинними, майже забутими рецептами. Кухарі постійно займаються підвищення своєї кваліфікації – проходять тренінги, приймають участь у конкурсах та майстер-класах, за що мають персональні дипломи і нагороди.

А до вишуканої Кухні завжди пасували домашні наливочки та настоянки, якими обов’язково почастують гостей. Персонал ресторану - це досвідчені працівники із спеціальною освітою, професіонали своєї справи – доброзичливі, гостинні та уважні. Обов’язковою умовою при прийнятті на роботу є знання іноземної мови. Кожного вечора у нашому Ресторані Щекавиця співають визнані колективи української пісні, серед яких багато заслужених таких як, “Берегиня”, представники хору "Верьовки". Це створює незабутню атмосферу у закладі. До національних та релігійних свят готуються стилізовані вистави до яких залучають і гостей нашого закладу. Українські ансамблі знайомлять відвідувачів із старовинними традиціями та обрядами.

Наші гості ставали учасниками різних обрядових дійств: сватання, заручини, весілля, хрестини, зустріч "Нового року", колядування, "Водохреща", це так подобається і захоплює наших відвідувачів, що вони знову і знову повертаються до нас.

~Особливе захоплення викликає у гостей звичай наливати відвідувачам “На коня”.

~ Замовлення столика ~